Hakkımızda

Favori Çiçek: İstanbul'un En İyi Butik Çiçekçisi

İstanbul'da sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak için Favori Çiçek her zaman yanınızda. Uzun yıllardır çiçekçilik sektöründe hizmet veren firmamız, özenle seçilmiş yerli ve ithal çiçeklerle size kaliteli hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışan firmamız, sizin ve sevdikleriniz için en özel çiçekleri seçmek için titizlikle çalışır. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunarız, çünkü her anı özel kılmak herkesin hakkıdır.

Favori Çiçek, her tür özel gün için mükemmel çiçekleri sunar. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, doğum günleri, yıl dönümleri veya sadece sevdiklerinize özel bir hediye arıyorsanız, Favori Çiçek en doğru adres. Ayrıca, düğün ve cenaze çiçekleri için de geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

Favori Çiçek markası ile hizmet veren firmamız, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına aynı gün çiçek teslimat hizmeti vermektedir. Türkiye'nin diğer illerine ise kargolanabilir ürünlerimiz ile teslimat yapıyoruz. 2008'den beri sektörde olan firmamız, butik çiçek modelleri ile sevdiklerinizi mutlu eder. Canlı ve yapay çiçeklerden teraryumlara, özel orkidelerden isteme çiçeklerine, düğün ve açılış çelenklerine ve çok daha fazla ürün seçeneği ile hizmetinizdeyiz. Favori Çiçek ailesi olarak, memnuniyeti en üst seviyede tutarak büyümeyi ve mutlu müşterilere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Whatsapp ile Sipariş