Teslimat Şartları

Değerli müşterimiz,

Normal şartlar altında, ürünlerimiz mesai saatleri içerisinde alıcısına teslim edilmektedir. İstanbul içerisinde aynı gün çiçek teslimat hizmetimiz bulunmaktadır.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü vb.) teslimat süreleri daha geniş zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Cumartesi - Pazar dahil olmak üzere haftanın 7 günü siparişlerinizi alıcılarına güvenli bir biçimde teslim ediyoruz.

Alıcı kişi yerinde yoksa evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi,kapıcı, komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına veya firma resepsiyonuna, hastanelerde; bazı hastanelerde personelimizi içeriye alınmamaktadır bu tip durumlarda hastane resepsiyon görevlisine çiçek teslim edilir. Otellerde ise çiçekleriniz izin verilmesi durumunda odaya aksi durumda resepsiyon görevlisine teslim edilmektedir. Otogar ve havalimanı gibi yerlerde yolculara çiçek teslimatı yapılmamaktadır.

Çiçeğiniz teslim edildiği an sipariş esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize siparişinizin teslim edildiğine dair bir elektronik posta gönderiyoruz.

Kurumsal

Whatsapp ile Sipariş